O mnie

Ubezpieczenia, rynki finansowe i lotnictwo – te trzy rzeczy to moja pasja i motor napędowy w życiu. Z ubezpieczeniami związany jestem już od najmłodszych lat – w 1999r. mój ojciec rozpoczął pracę jako agent ubezpieczeniowy, a ja jako ciekawy świata nastolatek obserwowałem, uczyłem się i pomagałem jak tylko mogłem. Po wielu latach stania z boku, od 2018 roku już zawodowo pracuję jako agent ubezpieczeniowy i wspólnie rozwijam markę Kozłowski Ubezpieczenia. Zaufało nam już ponad 4000 klientów, których ubezpieczamy co roku na ponad 100 milionów złotych.

W moim życiu pojawiła się jednak druga pasja – lotnictwo. Od 2019 jestem czynnym pilotem prywatnym i jestem na ostatniej prostej do zdobycia licencji pilota zawodowego. Nie chciałem jednak nigdy rezygnować ze swojej pasji do rynku ubezpieczeniowo-finansowego. Nawet w momencie, w którym intensywnie uczyłem się, aby zdać egzaminy teoretyczne do licencji pilota liniowego (a było co robić – 14 stricte lotniczych przedmiotów), to dzień, w którym czegoś nie przeczytałem na temat ubezpieczeń czy rynku finansowego był dniem straconym. Postanowiłem więc połączyć swoje dwie pasje i stworzyć nową markę – Pilot Ubezpieczeń. Zapytasz pewnie, co wspólnego mają te dwie z pozoru nie łączące się ze sobą dziedziny? Zagadnieniem spajającym ze sobą te dwa tematy jest ryzyko – a raczej jego kalkulacja, przewidywanie. Jako doradca ubezpieczeniowy muszę przewidzieć jakie zdarzenia mogą mieć miejsce w życiu mojego Klienta, od jakich warto, aby się ubezpieczył, tak, żeby mógł liczyć na wsparcie w trudnej sytuacji. Podobnie jest w lotnictwie – tam przed każdym lotem trzeba przeanalizować sytuację pogodową, sprawdzić samolot, zrobić rozpoznanie procedur obowiązujących w danej przestrzeni powietrznej i na lotnisku. Do tego tak jak każdy pilot musi znać samolot, na którym lata, tak i ja doskonale znam produkty, które przedstawiam swoim Klientom.

Skrupulatność, dogłębna analiza sytuacji, spokój i zamiłowanie do procedur. Takie cechy przenoszę z rynku lotniczego bezpośrednio do ubezpieczeń. Współpracując ze mną będziesz mieć pewność, że zawsze dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację. Dobiorę ubezpieczenie na podstawie Twoich potrzeb, a nie prowizji, czy moich preferencji. Zawsze będziesz mieć wybór, dwie lub trzy oferty to minimum, które Ci przedstawię. Przez cały proces doradztwa i zakupu ubezpieczenia poprowadzę Cię krok po kroku, niczym przez checklistę przed startem do lotu. A wszystko to wygodnie, bez wychodzenia z domu – przez internet.