Ubezpieczenia

Tego nie da Ci porównywarka – co zyskujesz kupując polisę u agenta online?

Na rynku jest dostępnych mnóstwo narzędzi umożliwiających samodzielne porównanie ofert różnych ubezpieczycieli. Rodzi się więc pytanie, czy warto korzystać z usług profesjonalnego doradcy ubezpieczeniowego? Co zyskujesz kupując polisę u agenta przez internet? 

Bez wychodzenia z domu

Argument i zaleta podobna do tych, które dają porównywarki internetowe. Konsultacje z klientami przeprowadzam zdalnie – przez internet lub telefonicznie. Możesz zatem wygodnie, bez wychodzenia z domu zawrzeć potrzebną Ci polisę, opłacić ją wygodnie przy pomocy BLIK’a lub kartą, a do wszystkich dokumentów masz dostęp 24/7 na dedykowanym panelu klienta.

Indywidualne podejście

W jaki sposób działa większość portali porównujących oferty ubezpieczeń? Porównuje cenę oraz… cenę. A jest jeszcze mnóstwo innych czynników, które warunkują dobrą polisę. Nie chcesz przecież mieć polisy, która nie pomoże Ci wtedy gdy najbardziej tego potrzebujesz. Rozwój sztucznej inteligencji postępuje w zastraszającym tempie, jednak nie jest ona jeszcze w stanie zastąpić kompetentnego doradcy, który zada odpowiednie pytania, wczuje się w problemy i potrzeby klienta. A taka rozmowa wcale nie musi być długa. Moi klienci często są zaskoczeni ile jesteśmy w stanie ustalić w ciągu nawet 5 minutowej rozmowy. Zawsze możesz też na bieżąco zadać nurtujące Cię pytanie, a nie czekać kilkanaście minut w oczekiwaniu na odpowiedź konsultanta infolinii.Bezpieczeństwo Twoich danych

Masz pewność, że Twoje dane osobowe i kontaktowe są bezpieczne. Nie przekazujemy ich do innych firm, także nie będą Cię nękać telefony, smsy i maile z irytującymi reklamami, promocjami i innymi ofertami. Skontaktuję się z Tobą jedynie w celu poinformowania o kończącej się polisie, złożę życzenia urodzinowe lub świąteczne. Jeśli otrzymasz ode mnie jakąś informację o ofercie lub promocji, będzie ona przygotowana specjalnie dla Ciebie, przeze mnie i tylko wtedy gdy wiem, że może Cię faktycznie zainteresować!

Dodatkowe zniżki

Jako agent, mam dostęp do dodatkowych pakietów zniżek i ofert niedostępnych w kanale direct. Ubezpieczasz swój samochód? Miesiąc temu podpisałeś właśnie polisę na dom? Zastanawiasz się również nad pakietem medycznym dla Twojej rodziny? Jako stałemu klientowi jestem w stanie zaoferować Ci jeszcze lepsze ceny, zwłaszcza jeśli nie jest to Twoja jedyna polisa.

Nie wszystko ubezpieczysz w porównywarce

Są takie typy ubezpieczeń, których po prostu nie da się zrobić za pośrednictwem porównywarki. Potrzebujesz ubezpieczenia firmy? A może posiadasz w domu wartościowe przedmioty, które chcesz objąć ochroną? Ubezpieczenie na życie również warto jest zawierać z pomocą doświadczonego doradcy, jest to w końcu zobowiązanie na lata. Jako agent mam znacznie większe możliwości niż bezduszny internetowy robot. Do tego jestem w stanie przygotować oferty nawet bardzo niestandardowe, które wymagają zgód nawet na poziomie centrali ubezpieczyciela.

Obsługa posprzedażowa

Pomoc w zgłoszeniu szkody, wysłaniu wypowiedzenia, dostęp do wszystkich swoich polis w jednym miejscu. To jedynie 3 z wielu innych argumentów, które przemawiają za skorzystaniem z usług doświadczonego agenta. Masz problem związany z ubezpieczeniem? Po prostu wiesz gdzie zadzwonić, żeby otrzymać pomoc. Wszystkie wątpliwości rozwiewam zawodowo!

Co dalej?

Chcesz zadać mi pytanie na temat ubezpieczeń? Jesteś na etapie poszukiwania najlepszej oferty? Z chęcią udzielę Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie:

Lub przesyłając wiadomość na Facebooku lub What’s app.

Zawsze możesz też umówić się na bezpłatną konsultację zostawiając kontakt do siebie poniżej:

Poproś o kontakt:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *